CRCW1206220KFKEB er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Vishay Dale
På lager: 18.387
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
Bourns Inc.
220 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW1206220KFKEB
DigiKeys varenummer
CRCW1206220KFKEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW1206220KFKEB
Beskrivelse
RES SMD 220K OHM 1% 1/4W 1206
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW1206220KFKEB Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)