CRCW1206200RFKEB
DigiKeys varenummer
541-CRCW1206200RFKEBTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CRCW1206200RFKEBCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-CRCW1206200RFKEBDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW1206200RFKEB
Beskrivelse
RES SMD 200 OHM 1% 1/4W 1206
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
200 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CRCW1206200RFKEB Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)