CRCW12061R00FNTA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 15.097
Datablad
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
YAGEO
Opgradering
YAGEO
Similar
Similar
TE Connectivity Passive Product
På lager: 129
1 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW12061R00FNTA
DigiKeys varenummer
CRCW12061R00FNTA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW12061R00FNTA
Beskrivelse
RES SMD 1 OHM 1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW12061R00FNTA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)