CRCW12061M33FKEAC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
1.33 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW12061M33FKEAC
DigiKeys varenummer
CRCW12061M33FKEAC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW12061M33FKEAC
Beskrivelse
RES 1.33M OHM 1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW12061M33FKEAC Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,120" L x 0,061" B (3,05mm x 1,55mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)