CRCW1206191KFKEA | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CRCW1206191KFKEA |
Beskrivelse | RES SMD 191K OHM 1% 1/4W 1206 |
Producentens standard leveringstid | 15 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 191 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CRCW1206191KFKEA Modeller |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200 |
Mfr | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,024" (0,60mm) |