CRCW1206110RFKEAC
DigiKeys varenummer
541-CRCW1206110RFKEACTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CRCW1206110RFKEACCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-CRCW1206110RFKEACDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW1206110RFKEAC
Beskrivelse
RES 110 OHM 1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
110 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW1206110RFKEAC Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
1206 (3216 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,120" L x 0,061" B (3,05mm x 1,55mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)