CRCW08059R09FKEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
9.09 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW08059R09FKEB
DigiKeys varenummer
CRCW08059R09FKEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW08059R09FKEB
Beskrivelse
RES SMD 9.09 OHM 1% 1/4W 0805
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CRCW08059R09FKEB Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)