CRCW08059K09FKEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 28.315
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
Direkte
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Bourns Inc.
TE Connectivity Passive Product
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
9.09 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW08059K09FKEB
DigiKeys varenummer
CRCW08059K09FKEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW08059K09FKEB
Beskrivelse
RES SMD 9.09K OHM 1% 1/4W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW08059K09FKEB Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)