CRCW0805953KFKEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
Direkte
Stackpole Electronics Inc
Bourns Inc.
TE Connectivity Passive Product
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
953 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW0805953KFKEB
DigiKeys varenummer
CRCW0805953KFKEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW0805953KFKEB
Beskrivelse
RES SMD 953K OHM 1% 1/4W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW0805953KFKEB Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)