CRCW080593K1FKEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
Direkte
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Bourns Inc.
TE Connectivity Passive Product
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
93.1 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW080593K1FKEB
DigiKeys varenummer
CRCW080593K1FKEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW080593K1FKEB
Beskrivelse
RES SMD 93.1K OHM 1% 1/4W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW080593K1FKEB Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)