CRCW0805931KFKTA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 14.474
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Direkte
Panasonic Industry
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
På lager: 74
YAGEO
Panasonic Industry
Similar
Similar
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
931 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW0805931KFKTA
DigiKeys varenummer
CRCW0805931KFKTA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW0805931KFKTA
Beskrivelse
RES SMD 931K OHM 1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW0805931KFKTA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)