CRCW0805820KFKEB er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
KOA Speer Electronics, Inc.
820 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW0805820KFKEB
DigiKeys varenummer
CRCW0805820KFKEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW0805820KFKEB
Beskrivelse
RES SMD 820K OHM 1% 1/4W 0805
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW0805820KFKEB Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)