CRCW080568K0FKEA er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 9.838
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 6.464
Datablad
Direkte
TE Connectivity Passive Product
Direkte
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Panasonic Industry
Similar
YAGEO
På lager: 110
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Bourns Inc.
68 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm