CRCW0805680RFKTA
DigiKeys varenummer
541-CRCW0805680RFKTATR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CRCW0805680RFKTACT-ND - Afskåret tape (CT)
541-CRCW0805680RFKTADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW0805680RFKTA
Beskrivelse
RES SMD 680 OHM 1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
680 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW0805680RFKTA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)