CRCW08055M60JNTA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 58
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 11.579
Datablad
YAGEO
På lager: 10.534
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
5.6 MOhms ±5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW08055M60JNTA
DigiKeys varenummer
CRCW08055M60JNTA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW08055M60JNTA
Beskrivelse
RES SMD 5.6M OHM 5% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW08055M60JNTA Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)