CRCW08055M36FKTA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 19.197
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
5.36 MOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW08055M36FKTA
DigiKeys varenummer
CRCW08055M36FKTA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW08055M36FKTA
Beskrivelse
RES SMD 5.36M OHM 1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW08055M36FKTA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)