CRCW080556K0JNTA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 19.293
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Similar
Direkte
Panasonic Industry
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Panasonic Industry
56 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW080556K0JNTA
DigiKeys varenummer
CRCW080556K0JNTA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW080556K0JNTA
Beskrivelse
RES SMD 56K OHM 5% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW080556K0JNTA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)