CRCW080556K0FKTA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 47.595
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 14.567
Datablad
Opgradering
Direkte
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Panasonic Industry
Similar
YAGEO
Similar
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
56 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW080556K0FKTA
DigiKeys varenummer
CRCW080556K0FKTA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW080556K0FKTA
Beskrivelse
RES SMD 56K OHM 1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW080556K0FKTA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)