CRCW0805560KFKEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale
På lager: 42.466
Datablad
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
Direkte
Stackpole Electronics Inc
Bourns Inc.
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
560 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW0805560KFKEB
DigiKeys varenummer
CRCW0805560KFKEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW0805560KFKEB
Beskrivelse
RES SMD 560K OHM 1% 1/4W 0805
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW0805560KFKEB Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)