CRCW08054K64FKTA
DigiKeys varenummer
541-CRCW08054K64FKTATR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CRCW08054K64FKTACT-ND - Afskåret tape (CT)
541-CRCW08054K64FKTADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW08054K64FKTA
Beskrivelse
RES SMD 4.64K OHM 1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.64 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW08054K64FKTA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)