CRCW080548K7FHEAP
DigiKeys varenummer
CRCW080548K7FHEAP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW080548K7FHEAP
Beskrivelse
RES SMD 48.7K OHM 1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
48.7 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW080548K7FHEAP Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)