CRCW0805470RJNTA
DigiKeys varenummer
541-3025-2-ND - Tape & Reel (TR)
541-3025-1-ND - Afskåret tape (CT)
541-3025-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW0805470RJNTA
Beskrivelse
RES SMD 470 OHM 5% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW0805470RJNTA Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)