CRCW08053K01FKEAC
DigiKeys varenummer
541-CRCW08053K01FKEACTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CRCW08053K01FKEACCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-CRCW08053K01FKEACDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW08053K01FKEAC
Beskrivelse
RES 3.01K OHM 1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.01 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW08053K01FKEAC Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)