CRCW080533K2FKEAC | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CRCW080533K2FKEAC |
Beskrivelse | RES 33.2K OHM 1% 1/8W 0805 |
Producentens standard leveringstid | 23 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 33.2 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CRCW080533K2FKEAC Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Serie | Pakke/hus 0805 (2012 metrisk) |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Leverandørs enhedspakning |
Varestatus Aktiv | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Modstand | Højde - Monteret (maks.) 0,024" (0,60mm) |