CRCW0805330MJPEAHR
DigiKeys varenummer
541-CRCW0805330MJPEAHRTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CRCW0805330MJPEAHRCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-CRCW0805330MJPEAHRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW0805330MJPEAHR
Beskrivelse
RES SMD 330M OHM 5% 1/4W 0805
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 MOhms ±5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW0805330MJPEAHR Modeller
Temperaturkoefficient
±500ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)