CRCW0805300RJNEAC
DigiKeys varenummer
541-CRCW0805300RJNEACTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CRCW0805300RJNEACCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-CRCW0805300RJNEACDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW0805300RJNEAC
Beskrivelse
RES 300 OHM 5% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
300 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW0805300RJNEAC Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)