CRCW08052M70JNTA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 15.000
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 50.485
Datablad
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
Panasonic Industry
Opgradering
Similar
YAGEO
Similar
2.7 MOhms ±5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW08052M70JNTA
DigiKeys varenummer
CRCW08052M70JNTA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW08052M70JNTA
Beskrivelse
RES SMD 2.7M OHM 5% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW08052M70JNTA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)