CRCW080520K5CHTAP
DigiKeys varenummer
CRCW080520K5CHTAP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW080520K5CHTAP
Beskrivelse
RES SMD 20.5KOHM 0.25% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20.5 kOhms ±0,25% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW080520K5CHTAP Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)