CRCW08051M96FKEA
DigiKeys varenummer
541-CRCW08051M96FKEATR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CRCW08051M96FKEACT-ND - Afskåret tape (CT)
541-CRCW08051M96FKEADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW08051M96FKEA
Beskrivelse
RES SMD 1.96M OHM 1% 1/4W 0805
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.96 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW08051M96FKEA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)