CRCW08051M60JNEBC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Cal-Chip Electronics, Inc.
Cal-Chip Electronics, Inc.
Stackpole Electronics Inc
1.6 MOhms ±5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW08051M60JNEBC
DigiKeys varenummer
CRCW08051M60JNEBC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW08051M60JNEBC
Beskrivelse
RES 1.6M OHM 5% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW08051M60JNEBC Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)