CRCW08051M60FKTA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 30.821
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 38.053
Datablad
Opgradering
YAGEO
Similar
YAGEO
Similar
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
1.6 MOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW08051M60FKTA
DigiKeys varenummer
CRCW08051M60FKTA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW08051M60FKTA
Beskrivelse
RES SMD 1.6M OHM 1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW08051M60FKTA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)