CRCW08051M50JNTA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 11.104
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 118.634
Datablad
YAGEO
På lager: 74
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
Panasonic Industry
Opgradering
Similar
YAGEO
Similar
1.5 MOhms ±5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW08051M50JNTA
DigiKeys varenummer
CRCW08051M50JNTA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW08051M50JNTA
Beskrivelse
RES SMD 1.5M OHM 5% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW08051M50JNTA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)