CRCW08051K50CHEAP
DigiKeys varenummer
CRCW08051K50CHEAP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW08051K50CHEAP
Beskrivelse
RES SMD 1.5K OHM 0.25% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.5 kOhms ±0,25% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW08051K50CHEAP Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)