CRCW080515R0FKECHP
DigiKeys varenummer
541-CRCW080515R0FKECHPTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW080515R0FKECHP
Beskrivelse
CRCW0805-HP 100 15R 1% ET6 E3
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW080515R0FKECHP Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)