CRCW0805110KJNTA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Opgradering
Datablad
Opgradering
Direkte
Panasonic Industry
YAGEO
Similar
YAGEO
Similar
110 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW0805110KJNTA
DigiKeys varenummer
CRCW0805110KJNTA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW0805110KJNTA
Beskrivelse
RES SMD 110K OHM 5% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW0805110KJNTA Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)