CRCW0805100RFKEA er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 244.306
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 25.295
Datablad
Similar
Similar
Direkte
TE Connectivity Passive Product
Direkte
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Riedon products by Bourns
Bourns Inc.
Panasonic Industry
100 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.