CRCW060384R5FKEBC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 40.832
Datablad
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Kamaya Inc.
Kamaya Inc.
84.5 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW060384R5FKEBC
DigiKeys varenummer
CRCW060384R5FKEBC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW060384R5FKEBC
Beskrivelse
RES 84.5 OHM 1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW060384R5FKEBC Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)