CRCW0603845RFKEBC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 6.940
Panasonic Industry
På lager: 975
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Kamaya Inc.
Kamaya Inc.
845 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW0603845RFKEBC
DigiKeys varenummer
CRCW0603845RFKEBC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW0603845RFKEBC
Beskrivelse
RES 845 OHM 1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW0603845RFKEBC Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)