CRCW0603750RFKEA er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 74.496
Datablad
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
På lager: 562
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
Samsung Electro-Mechanics
750 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm