CRCW06036R19FKEAC
DigiKeys varenummer
CRCW06036R19FKEAC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW06036R19FKEAC
Beskrivelse
RES 6.19 OHM 1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6.19 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW06036R19FKEAC Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)