CRCW060363K4FKTA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 15.576
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 74.956
Datablad
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
63.4 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW060363K4FKTA
DigiKeys varenummer
CRCW060363K4FKTA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW060363K4FKTA
Beskrivelse
RES SMD 63.4K OHM 1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW060363K4FKTA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)