CRCW06035K11DKECP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
5.11 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW06035K11DKECP
DigiKeys varenummer
CRCW06035K11DKECP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW06035K11DKECP
Beskrivelse
RES SMD 5.11KOHM 0.5% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
62 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW06035K11DKECP Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)