CRCW06034M70FHEAP
DigiKeys varenummer
CRCW06034M70FHEAP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW06034M70FHEAP
Beskrivelse
RES SMD 4.7M OHM 1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 MOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW06034M70FHEAP Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)