CRCW06033K74DHEAP
DigiKeys varenummer
541-CRCW06033K74DHEAPTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CRCW06033K74DHEAPCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-CRCW06033K74DHEAPDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW06033K74DHEAP
Beskrivelse
D11/CRCW0603-P 50 3K74 0.5% ET1
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.74 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Modstand
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Effekt (Watt)
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)