CRCW06033K30FHEAP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 3.685
Datablad
Similar
TE Connectivity Passive Product
På lager: 125.009
Datablad
Similar
YAGEO
3.3 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW06033K30FHEAP
DigiKeys varenummer
CRCW06033K30FHEAP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW06033K30FHEAP
Beskrivelse
RES SMD 3.3K OHM 1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW06033K30FHEAP Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)