CRCW06033K12DKEAP
DigiKeys varenummer
CRCW06033K12DKEAP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW06033K12DKEAP
Beskrivelse
RES SMD 3.12KOHM 0.5% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
62 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.12 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW06033K12DKEAP Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)