CRCW060331K6FKEBC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 83.555
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 35.529
Datablad
Cal-Chip Electronics, Inc.
Panasonic Industry
Panasonic Industry
KOA Speer Electronics, Inc.
YAGEO
KOA Speer Electronics, Inc.
Cal-Chip Electronics, Inc.
Kamaya Inc.
Kamaya Inc.
31.6 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW060331K6FKEBC
DigiKeys varenummer
CRCW060331K6FKEBC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW060331K6FKEBC
Beskrivelse
RES 31.6K OHM 1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW060331K6FKEBC Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)