CRCW0603301KDKEAP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
301 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW0603301KDKEAP
DigiKeys varenummer
CRCW0603301KDKEAP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW0603301KDKEAP
Beskrivelse
RES SMD 301K OHM 0.5% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
62 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW0603301KDKEAP Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)