CRCW06032R40JNEAC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 0
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Rohm Semiconductor
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
2.4 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW06032R40JNEAC
DigiKeys varenummer
CRCW06032R40JNEAC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW06032R40JNEAC
Beskrivelse
RES 2.4 OHM 5% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW06032R40JNEAC Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)