CRCW06032R37FNEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 853
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 3.286
Datablad
2.37 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW06032R37FNEA
DigiKeys varenummer
541-2.37HTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW06032R37FNEA
Beskrivelse
RES SMD 2.37 OHM 1% 1/8W 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW06032R37FNEA Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)